Jak se v lidech pleteme
Tenhle článek píšu hrozně nerada, ale v poslední době jsem toho plná. Touhle dobou je to jedna jediná osoba, která ve mně tyhle myšlenky spouští, ale když se na to podívám z větší dálky, dá se to pojmout i obecně. Jak strašně se můžeme v lidech plést. Poznáte člověka a myslíte si, že je idiot nebo třeba jen nesympatickej, že si prostě nebudete rozumět. A furt se s nim nechtěně potkáváte a pak zjistíte, že ten člověk je opravdu hroznej nebo naopak že je to přesně váš šálek kávy/čaje/člověka. No, to je ten lepší případ. Ale já chci spíš psát o tom, jak nás lidi můžou zklamat . A nejhorší je, že ty lidi můžou mít obří vliv na vás i na váš život, jako to bylo u mě minimálně dvakrát v životě. V těchto dvou případech mě to srazilo na kolena . Na uplném začátku je ten člověk super, pak začne bejt skvělej a pak o něm všude básníte, jak je to celý boží a tady končí ta schopnost objektivního a kritického uvažování. Pak ten člověk se k vám začne chovat trochu neuctivě, ale vy to nev...