První láska nerezaví?
Možná jsem zase jediná nebo jedna z mála, kdo tohle řeší, kdo na tím přemýšlí. Protože já prostě přemýšlím pořád a hodně . Měla jsem ve svym krátkym životě pár vztahů, některý dlouhý a vážný a některý kratší a nezávazný. Každej ten vztah mi něco přinesl. Paradoxem je, že ty kratší vám nakonec dají toho víc. Alespoň v mym případě to tak bylo. Nicméně, před svým nynějším vztahem jsem měla dva jiný dlouhý vztahy a přesto, že druhý z nich byl dvakrát delší než ten první, připadá mi teď zpětně ten první tak nějak opravdovější a víc z lásky . Byla to taková ta první náctiletá láska a ještě dneska se chvěju, když si na to vzpomenu. Je to ten člověk, se kterým zažíváte většinu věcí poprvé. Dva mladí naivní lidi, tak hezky zamilovaný a i když to nemá bejt napořád , je to jedna z nejhezčích věcí, kterou člověk v životě zažije, když má štěstí. Teď nemám na mysli tu první lásku, kterou zažijete ve škole/školce, to má jinej rozměr, ale spíš první vztah. Bylo mi 17 a chodila jsem s klukem, k...