Příspěvky

Zobrazují se příspěvky z prosinec, 2018

Až budu volná

Obrázek
Už se to blíží. Už je to na dosah. Už jen kousek a budu mít zase život . Budu zase moct dělat všechny ty malý i velký věci, který na životě miluju. Celou tu dobu, kdy jsem už pár měsíců - každý den celý den - nedělala nic jiného než pracovala, to byla moje hlavní motivace. Co všechno budu dělat, až budu volná. Až bude tohle peklo za mnou a já budu moct se svým časem zase nakládat rozmanitě. Půjdu plavat. Půjdu na kafe s kamarádem a i s jiným a půjdu se všema. Na drink, ach. Půjdu se s někým jentak poflakovat po městě nebo po okolí. Naplánuju výlet. Naplánuju i větší cestu. Budu mazlit svýho kluka. Budu se věnovat němčině. Budu se dál učit programovat. Budu se učit to všechno, co chci ovládat a znát. Budu číst. Budu zase běhat, budu lézt, budu chodit ven s mým psem, budu dělat všechno, co mě zrovna napadne! Když pojedu k rodičům a prarodičům, nebudu už pracovat, ale budu s nima pít kafe nebo víno. Nebo dělat něco na tý naší farmě, ale nebudu pracovat na těch svých veledůležitý...

Brečet se smí

Obrázek
Znáte takový ty řeči, že kluci nebrečej, velký holky taky nebrečej a vlastně, kdo brečí je ufňukánek. A stejně všichni brečíme. A kdo říká, že ne, tak kecá. Já vlastně brečim dost. Poslední dobou jsem takovej labila , že natahuju i když v televizi vidim nějakou rádoby láskyplnou scénu, která není dojemná ani zdánlivě. Ale to je ta úsměvná část. Ale moje psycho hysteráky už tak moc úsměvný nejsou. Kdo o mě trochu ví, tak už si musel všimnout, že prožívám poslední měsíce trochu osobní peklíčko. Ví to, protože se tím netajím a netajím se tím proto, že to k životu patří. Tak proč bych o tom měla mlčet a tvářit se,že muj život je dokonalej, když není, že ano. Ničí není. Buď to začne tím, že mi někdo hodí pod nohy nějaký klacky a mě to nasere, protože už jsem na tom mizerně dost. A nasere mě to proto, že je to pravděpodobně někdo, kdo je z mého pekla  částečně vinen a měl by se spíš snažit pomoci. Ale to by byl svět ideální. A to není. Nebo mi něco nejde a nej...