Mozek v běhu
Nemůžu to zastavit. A vlastně ani nevím, jestli mi to vadí. Až na tu permanentní únavu, který se nemůžu zbavit. Nejde se z ní vyspat ani nic. Prostě je tady. Pořád. Ta mi teda docela vadí. Můj mozek se koncem minulýho roku naučil pracovat na 135%. Po následným pádu jsem zpomalila. Momentálně je můj výkon asi na 75%, což je prostě jen následek toho, že práce je furt hodně a zbavit se svý závislosti na práci nemůžu ze dne na den. Nejdřív jsem se zastavila uplně a to bolelo , tak jsem to zase rozběhla. Jen už si dávám pozor, abych to už tak nepřehnala. Jako právě vloni. Chci přece hledat balanc, že jo. A pořád taky chci dosáhnout svých cílů. Snažím se. Asi pro tyhle moje pochody nebude mít moc lidí pochopení. Občas si připadám jako magor. ''Ahoj, jsem Miruš, ještě mi neni ani 25 a už jsem vyhořelej workoholik.'' Tak to si gratuluju. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem tím prošla teď - mlaďoučká, blboučká . Zaprvé se můžu poučit ze svých chyb takhle hned na...