Otec ale ne táta
Mám divnej pocit a možná budu brečet. Ačkoliv tohle téma už jsem si dávno v hlavě urovnala během všech těch let, dneska jsem zjistila jednu zásadní věc - nikdy jsem o tom nepsala . A já vůbec nevím, jak je to možný. Šla jsem dnes na kafe s jednou kamarádkou, kterou tady v Německu mám, vlastně je první. Nevím, jak jsme se dostaly k tématu o mém biologickém otci, vyprávěla jsem jí ten příběh, který už jsem párkrát vyprávěla. Ale když jsem si časově seřazovala svoje kroky a uvědomění, pořád mi to nesedělo. Z mých vzpomínek jsem se identitu svého otce dozvěděla kolem 13-14 let, ale deníky jsem psala od 11 a o mém pátrání v nich není ani zmíňka, to nesedělo. Když jsem přišla domů a přemítala jsem si to a uvědomila jsem si, že ačkoliv jsem o počínání svého biologického otce a jeho dopadu na mou osobnost přemýšlela téměř pořád, nikdy jsem o tom nepsala. A přitom jsem si psala deníky 10 let. 10 let. Jak si můžete psát deníky skoro půlku svýho života a nikdy se nezmínit o tak zásadní věci? ...